^ Uz augšu
Sestdiena, 2015. gada 23. maijs
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
Fakss: (+371) 6 702 7006
e-pasts:
Galvenā
Kontakti
Lapas karte
Burtu izmērs
Uz autorizēto sadaļu
Par autorizēto sadaļu
Par līguma noslēgšanu
Pēdējās izmaiņas: 14.05.2015. 10:20
Nosūtīt draugam
Drukāt

ELEKTRONISKO ZIŅOJUMU IEVADES SISTĒMA

Strauji attīstoties informācijas tehnoloģijām, rodas nepieciešamība pilnveidot arī dzīvnieku reģistra sistēmu, lai ziņas par notikumiem ar dzīvniekiem varētu iesniegt, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, tā aizvietojot papīra veidlapas un paātrinot informācijas apriti.

Elektronisko ziņojumu ievades sistēma (EZIS) izveidota tieši šādam mērķim. Tā regulāri tiek papildināta ar jaunām iespējām, atvieglojot darbu dzīvnieku īpašniekiem. Nav jāpilda papīra veidlapas un jāsūta uz Datu centru ievadei, uztraucoties, vai informācija tiks saņemta un apstrādāta savlaicīgi. Tas ir svarīgi, jo normatīvie akti paredz, ka 7 dienu laikā pēc notikuma datiem jābūt saņemtiem un ievadītiem sistēmā.

Šobrīd elektroniski iespējams paziņot dzīvnieku pārvietošanu, dabīgo lecināšanu, atnešanos (arī abortu un nedzīvi dzimušos pēcnācējus), apzīmēšanu, izslēgšanu, neapzīmēto pēcnācēju izslēgšanu, kā arī aizpildīt Pārskatu par stāvokli ganāmpulka novietnē un Cūku kustības kopsavilkumu (arī pašpatēriņam).

Līgumu par Elektronisko ziņojumu ievades sistēmas lietošanu var noslēgt tikai ganāmpulka īpašnieks vai viņa pilnvarotā persona (iesniedzot pilnvaru):

Gadījumā, ja ganāmpulka īpašniekam (lietotājam) nav piešķirtas autorizētā lietotāja tiesības (parole) datu apskatei, īpašnieks aizpilda iesniegumu. Veidlapa šeit:

Uzmanību!!! Līgumu paraksta paraksttiesīgā persona. Pa pastu sūtītus līgumus un autorizētās paroles pieprasījumus nereģistrē!

 

Līgums izdrukai (nav paredzēts sūtīt pa pastu)

 

Apmeklētāju skaits šodien : 214   |   Pēdējās izmaiņas 22.05.2015 08:52
informatīvais tālrunis
67027240