LDC
^ Uz augšu
Otrdiena, 2017. gada 22. augusts
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
Fakss: (+371) 6 702 7006
e-pasts:
Galvenā
Kontakti
Lapas karte
Burtu izmērs
Uz autorizēto sadaļu
Par autorizēto sadaļu
Cien. mākslīgās apsēklošanas tehniķi!
Pēdējās izmaiņas: 01.02.2012. 08:00
Nosūtīt draugam
Drukāt

Ar 2012. gada 1. februāri apsēklošanas datu ievade notiek elektroniski LDC mājas lapas autorizētajā sadaļā. Visa ievadītā informācija tiek pievienota datu bāzei!
Videopamācība pieejama šeit: http://www.ldc.gov.lv/lv/elektroniska_datu_ievade/ka_registret_apseklosanu/

Lūdzu ņemt vērā, ka līdz ar pastāvīgās apsēklošanas datu ievades programmas atvēršanu DEMO versijas darbība tiek pārtraukta!

Svarīgi zināt:

  1. Mākslīgās apsēklošanas tehniķiem, kuriem nav piešķirta LDC parole, ir jāiesniedz vai jāiesūta LDC iesniegums  par paroles piešķiršanu: Word dokuments Adobe Acrobat dokuments
  2. Sertifikātam, kas izsniegts darbam individuāli apzīmējamo dzīvnieku mākslīgai apsēklošanai, vai apliecībai, kas izsniegta individuāli apzīmējamo dzīvnieku mākslīgai apsēklošanai vienā ganāmpulkā, ir jābūt derīgai. Ja šiem dokumentiem būs beidzies derīguma termiņš, Jūs nevarēsiet saņemt paroli piekļuvei LDC datu bāzei un ievadīt datus.
  3. Lai atjaunotu sertifikāta derīguma termiņu, Jums Datu centrā jāiesniedz iesniegums par šo dokumentu derīguma termiņa pagarināšanu, kā arī apliecinājums par kvalifikācijas celšanu sertifikātā/apliecībā norādītajā darbības jomā. Apliecības pagarina Ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas un LLU Mūžizglītības centrs.
  4. Fiziskā persona, kurai izsniegta apliecība darbam vienā ganāmpulkā, informāciju par veiktajiem sēklojumiem varēs reģistrēt tikai par šī ganāmpulka dzīvniekiem.
  5. Ja Jūs būsiet veicis dzīvnieku apsēklošanu vēl citā ganāmpulkā, šo sēklojumu datu bāzē nevarēs fiksēt un attiecīgais pēcnācējs tiks reģistrēts ar nezināmu izcelšanos. Pēcnācējam tēvu varēs reģistrēt tikai pēc tam, kad tiks veikta imunoģenētikas pārbaude un iesniegts pozitīvs rezultāts.
  6. Informāciju par sēklojumu Jūs datu bāzē varēsiet reģistrēt tikai tad, ja vaislinieks būs sertificēts mākslīgai apsēklošanai.
Informāciju par dabīgās lecināšanas rezultātu paziņošanu datu bāzē varēs sākt ievadīt no 1.augusta, līdz tam šo informāciju Datu centram jāpaziņo, iesūtot Dzīvnieku apsēklošanas reģistrācijas veidlapas.

 

Neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālr. 67095069 vai 67095062.

Apmeklētāju skaits šodien : 50   |   Pēdējās izmaiņas 21.08.2017. 15:33
informatīvais tālrunis
67027240