Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrītu, vairs šo nerādīt

Vairāk par izmantotajām sīkdatnēm un citu personas datu apstrādi uzzini Privātuma politikā.

LDC
^ Uz augšu
Pirmdiena, 2018. gada 18. jūnijs
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
Fakss: (+371) 6 702 7006
e-pasts:
Galvenā
Kontakti
Lapas karte
Burtu izmērs
Uz autorizēto sadaļu
Par autorizēto sadaļu
Par EZIS iesniegumu
Pēdējās izmaiņas: 01.06.2018. 14:00
Nosūtīt draugam
Drukāt

ELEKTRONISKO ZIŅOJUMU IEVADES SISTĒMA

Elektronisko ziņojumu ievades sistēma (EZIS) izveidota ar mērķi atvieglot un padarīt ērtāku dzīvnieku īpašnieku un turētāju darbu, sniedzot Datu centram ziņas par notikumiem ganāmpulkā.

Jau vairākus gadus sistēma regulāri tiek papildināta ar jaunām e-pakalpojumu iespējām, tie arvien tiek atjaunoti un uzlaboti. Īpašniekiem, lietojot EZIS, nav jāpilda papīra veidlapas un jāsūta uz Datu centru ievadei, uztraucoties, vai informācija tiks saņemta un apstrādāta laikus. Tas ir svarīgi, jo normatīvie akti paredz, ka ziņas par notikumiem ar dzīvniekiem jāreģistrē 7 dienu laikā pēc attiecīgā notikuma.

Šobrīd elektroniski iespējams paziņot dzīvnieku pārvietošanu, dabīgo lecināšanu, atnešanos (arī abortu un nedzīvi dzimušos pēcnācējus), apzīmēšanu, izslēgšanu, neapzīmēto pēcnācēju izslēgšanu, aizpildīt Pārskatu par stāvokli ganāmpulka novietnē, Cūku kustības kopsavilkumu (arī pašpatēriņam) un grupveida dzīvnieku pārvietošanu (Cūkas, savvaļas dzīvnieki, bišu saimes), paziņot dzīvnieku izvešanu uz citu valsti, ievadīt datus par pārdoto pienu, nosūtīt iesniegumu LDC, pasūtīt identifikācijas līdzekļus. Ieviesta iespēja pašiem EZIS lietotājiem anulēt kļūdaini ievadītus notikumus.

Izmantojot Elektronisko ziņojumu ievades sistēmu, saimniecībā nav jāuztur Novietnes žurnāls papīra dokumenta veidā.

Iesniegumu par Elektronisko ziņojumu ievades sistēmas lietošanu var iesniegt tikai ganāmpulka īpašnieks vai viņa pilnvarotā persona (pievienojot pilnvaru):Uzmanību!!! Iesniegumu paraksta paraksttiesīgā persona. Pa pastu sūtītus iesniegumus un autorizētās paroles pieprasījumus nereģistrē!

 

Iesniegums izdrukai (nav paredzēts sūtīt pa pastu)

 

Par paroles (autorizētas lietošanas tiesību) piešķiršanu

Ar 2015. gada 1. jūniju LDC ir ieviesta jauna kārtība autorizētās lietošanas tiesību piešķiršanai.
Uzsākot Elektroniskās ziņojumu ievades sistēmas lietošanu, iesniegumā norādītajam Lietotājam parole tiks piešķirta automātiski.
Atsevišķos gadījumos, ja Lietotājam jau ir parole, bet tā ir bloķēta, vai Lietotājs ir persona, kam piešķirta citas lomas parole (ne ganāmpulka īpašnieka vai pilnvarotās personas), iesniegums paroles piešķiršanai būs jāaizpilda no jauna; izdrukai skat. šeit: http://www.ldc.gov.lv/lv/veidlapas/veidlapu_paraugi/

Ievērībai! Iesniegumā norādītajam Lietotājam, kā arī ikvienai fiziskai personai, kura vēlas izmantot LDC e-pakalpojumus, obligāti jābūt e-pasta adresei, kas jāreģistrē LDC!
Parole tikai datu apskatei tiek piešķirta iepriekšējā kārtībā.

Tālrunis uzziņām: 67095069 vai 22019664.

Apmeklētāju skaits šodien : 370   |   Pēdējās izmaiņas 14.06.2018. 13:39
informatīvais tālrunis
67027240