Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrītu, vairs šo nerādīt

Vairāk par izmantotajām sīkdatnēm un citu personas datu apstrādi uzzini Privātuma politikā.

LDC
^ Uz augšu
Svētdiena, 2020. gada 23. februāris
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
Fakss: (+371) 6 702 7006
e-pasts:
Par autorizēto sadaļu
LLKC lopkopības speciālisti
Pēdējās izmaiņas: 30.01.2020. 08:00
Nosūtīt draugam
Drukāt
 LLKC lopkopības speciālisti, kuri apmācīti Novietņu infrastruktūras un kūtsmēslu krātuves anketu aizpildei un kam jāsniedz bezmaksas konsultācijas (apmaksā Eiropas Savienība) par Savstarpējās atbilstības prasībām lopkopībā:
Birojs Konsultants Tālruņa numurs un e-pasts
 Aizkraukles birojs, Bērzu iela 7, Aizkraukle Līga Ničiporuka 29469815 liga.niciporuka@llkc.lv
Valentīna Beča 26158775 valentina.beca@llkc.lv
 Alūksnes birojs, Dārza iela 11, Alūksne Sarmīte Svilāne 26384907 sarmite.svilane@llkc.lv
Ieva Blumberga 20196167 ieva.blumberga@llkc.lv
 Balvu birojs, Brīvības iela 46a, Balvi Hermīne Leišavniece 29214329 hermine.leisavniece@llkc.lv
Nora Boka 27874785 nora.boka@llkc.lv
 Bauskas birojs, Kalna iela 7, Bauska Anita Vismane 29403110 anita.vismane@llkc.lv
 Cēsu birojs, Cēsis, Bērzaines iela 5 Andra Seredina 26171795 andra.seredina@llkc.lv
Inese Menģele 26408061 inese.mengele@llkc.lv
 Daugavpils birojs, Sēlijas iela 25, Daugavpils Anita Miltiņa 29405967 anita.miltina@llkc.lv
 Jēkabpils birojs, Bebru iela 108, Jēkabpils Ziedīte Bimšteine 28361750 ziedite.bimsteine@llkc.lv
Irēna Butkus 25649618 irena.butkus@llkc.lv
 Krāslavas birojs, Skolas iela 9, Krāslava Anda Leikuma 28306407 anda.leikuma@llkc.lv
 Kuldīgas birojs, Pilsētas laukums 4-106, Kuldīga Pēteris Hlomovs 29557728 peteris.hlomovs@llkc.lv
 Madonas birojs, Poruka iela 2, Madona Inguna Akmentiņa 29164403 inguna.akmentina@llkc.lv
 Ogres birojs, Ogres tehnikuma telpas,
 Aizupes, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads
Aija Luse 25483221 aija.luse@llkc.lv
 LLKC centrs, Ozolnieki, Rīgas iela 34 Dainis Arbidāns 28655398 dainis.arbidans@llkc.lv
Silvija Dreijere 26552748 silvija.dreijere@llkc.lv
Laila Plīta 27175940 laila.plita@llkc.lv
Ilmārs Gruduls 29421467 ilmars.gruduls@llkc.lv
Kornēlija Indāne 22474700 kornelija.indane@llkc.lv
 Preiļu birojs, Raiņa bulvāris 21B, Preiļi Zita Briška 29458781 zita.briska@llkc.lv
Mairis Ormanis 28205770 mairis.ormanis@llkc.lv
 Rēzeknes birojs, Dārza iela 7a, Rēzekne Vija Isajeva 26157521 vija.isajeva@llkc.lv
 Saldus birojs, Saldus, Striķu iela 2 Inese Māla 28685672 inese.mala@llkc.lv
 Tukuma birojs, Ed. Veidenbauma iela 9, Tukums Sarma Rotberga 28381255 sarma.rotberga@llkc.lv
 Valkas birojs, Rīgas iela 13, Valka Daiga Baltiņa 26124340 daiga.baltina@llkc.lv
 Valmieras birojs, Lilijas iela 4, Valmiera Rita Gluha 26362938 rita.gluha@llkc.lv
 Ventspils birojs, Pils iela 17, Ventspils Gita Langberga 26109996 gita.langberga@llkc.lv

Neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālr. 67095069, 67095057, 67027240 vai konsultējieties tuvākajā LDC reģionā.





Apmeklētāju skaits šodien : 985   |   Pēdējās izmaiņas 21.02.2020. 15:47
informatīvais tālrunis
67027240