Cena
Skatīt maksājumus
Izpildes termiņš darba dienās
30
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Lauksaimniecības datu centrs uztur datu bāzi par suņiem, kas atzīti par bīstamiem. Pamatojoties uz Pārtikas un veterinārā dienesta komisijas lēmumu reģistrēt datu bāzē bīstamu suni. Pēc lēmuma saņemšanas izgatavot un izsniegt dzīvnieka īpašniekam vai turētājam atšķirības lenti bīstamā suņa atpazīšanai.

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Komisija vienas darbdienas laikā pēc lēmuma pieņemšanas atzīt suni par bīstamu nodrošina suņa apzīmēšanu, implantējot tam mikroshēmu (suns tiek mikročipēts). Suņa mājas (istabas) dzīvnieka pasē vai vakcinācijas apliecībā tiek izdarīts atbilstošs ieraksts.
  Bīstama suņa īpašnieks vai turētājs: sedz izdevumus, kas saistīti ar bīstama suņa reģistrāciju un atpazīšanas zīmju sagatavošanu bīstamam sunim (kaklasiksna ar atstarojošu lenti un uzrakstu).

 2. Apzīmēšanas komplekta izgatavošana
  Pēc PVD komisijas lēmuma reģistrācijas LDC datu bāzē LDC izgatavo atšķirības lenti bīstamajam sunim. Tā izgatavota no sarkana atstarojoša materiāla un ir vismaz 20 milimetru plata ar uzdrukātu suņa identitātes numuru un Datu centra tālruni (zīmju minimālais augstums – 2,5 milimetri);

 3. Pakalpojuma saņemšana
  Pēc maksājuma saņemšanas LDC izsniedz bīstama suņa īpašniekam vai turētājam atšķirības lenti bīstama suņa apzīmēšanai.

Maksājumi

PozīcijaCena
Bīstamam sunim paredzētas kakla Siksnas ar atšķirības lenti un identifikācijas numuru izgatavošana56.47 EUR

Saņemt pakalpojumu