Cena
Skatīt maksājumus
Izpildes termiņš darba dienās
14
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Fiziska persona
Jebkura persona
Publisko tiesību juridiska persona
Privāto tiesību juridiska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Zirgu dzimtas dzīvnieku identifikācijas aizstājējdokumentus izgatavo kumeļiem, kuri nav identificēti līdz 6 mēnešu vecumam, vai nav iespējams pārliecināties par zirga identitāti. Dzīvnieka īpašnieks iesniedz Lauksaimniecības datu centrā iesniegumu ar pieprasījumu izsniegt zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas dokumentu, pievienojot aizpildītu Zirga reģistrācijas kartīti,ko parakstījis un apzīmogojis vērtešanas eksperts.

Procesa apraksts

  1. Pieprasīt zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas aizstājējdokumentu
    Iesniegt iesniegumu (Iesnieguma veidlapa NR. 1.) ar pieprasījumu izgatavot zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas aizstājējdokumentu, klāt pievienojot aizpildītu zirga reģistrācijas kartīti ( oriģinālu), ko parakstījis un apzīmogojis vērtešanas eksperts.

  2. Zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas dokumenta sagatavošana
    Pēc dokumentu saņemšanas tiek sagatavots rēķins vai informācija par apmaksu, ja maksājums ir veikts tiešsaistē, nosūtīta dzīvnieka īpašniekam uz norādīto e- pastu vai norādīto adresi.

  3. Zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas aizstājējdokumenta nosūtīšana
    Pēc apmaksas saņemšanas Lauksaimniecības datu centrs izsniedz Zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas aizstājējdokumentu īpašniekam atbilstoši pieprasīšanas izvēlei

Maksājumi

PozīcijaCena
Zirgu dzimtas dzīvnieka identifikācijas aizstājējdokumenta izgatavošana10.00 EUR